Termelési Minőségbiztosítási Mérnök

Komárom-Esztergom megye központjában nyílt új termékprojekt kapcsán Quality Engineer lehetőség HO-val!
Gyártási Minőségbiztosítási mérnök

Az új céged
Partnerünk egy nemzetközi gyártó vállalat, amely élen jár a technológiai és termékfejlesztésekben. Jelenlegi gyárukban Magyarországon egyedi technológia alkalmazását indították el az elektromos autózáshoz kapcsolódóan. A vállalat rendkívül stabil és jövőbiztos hátteret kínál. A munkakörükben a munka-magánélet egyensúlya kiemelt figyelmet kap, valamint erős anyagi támogatást biztosítanak költözés esetére.

Ha úgy érzed egy ilyen cégnél keresed a következő lehetőséged várjuk jelentkezésed ebbe a gyártási fókuszú minőségbiztosítási mérnök munkakörbe!

Feladataid az új pozícióban:
  • Gyártás támogatása minőségügyi feladatokban, kérdésekben
  • Hibaanalízisek készítése, gyökérokok feltárása a minőségügyi hibáknál és javító intézkedések bevezetése
  • Ellenőrzési tervek és egyéb minőségügyi dokumentációk készítése
  • Vevői reklamációk kezelésében szakmai támogatás
  • Jelentések és akciótervek készítése a szakterületen
  • Selejtköltség monitorozása
  • Támogatás és aktív részvétel vevői és rendszerauditokon,

Mire van szükséged az új pozíciódban:
  • Felsőfokú végzettség (minőségügyi vagy műszaki területen)
  • Legalább 1-2 éves minőségbiztosítási mérnök tapasztalat
  • Autóipari tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Mire számíthatsz partnerünktől:
  • Modern gyártási környezet
  • Stabil szakmai csapat
  • Kiemelkedő juttatási csomag (többféle magas bónusz, sportolási lehetőség, cafeteria, bejárási támogatás, albérlettámogatás költözés esetén)
  • Izgalmas technológia és termékportfólió
  • Kiváló work-life balance

Mit kell tenned most
Amennyiben érdekesnek találtad a lehetőséget, kattints a ‘jelentkezem’ gombra és küldd el nekünk frissített angol önéletrajzod.

Iparág
Autóipar
Hely
Komárom-Esztergom megye
Szakterület
Műszaki
Szám:
1166114
Closing date
1 Jul 2024

Beszéljen Dora Darai, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: 06 70 412 2196